Як запоріжцям подолати почуття втоми: поради психолога

“Для будь-якої людини, профілактика професійного вигорання – це можливість організації свого відпочинку, дозвілля, емоційного і фізичного. Тому ось ця історія нести роботу додому і до ночі її робити – вона не дуже корисна, ми тоді просто не будемо відпочивати і ніде емоції і сили нам взяти для того, щоб вийти на наступний день”, – зазначив психолог, психотерапевт Юрій Дерновий.

Також потрібно час від часу випробовувати себе у чомусь новому, радить психолог. Головне – знайти мотивацію. І ще одна рекомендація – це постійні заняття спортом.

“І якщо навіть немає можливості зайнятися спортом, ну, я думаю, багато у нас людей, для всіх знайома ця історія – піти записатися в тренажерний зал з понеділка, навіть, якщо такої можливості не дуже виходить, не треба себе мучити – потрібно зупинитися хоча б на щоденних прогулянках”, – порадив Юрій Дерновий.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zaporizhcjam-podolati-pochuttja-vtomi-poradi-psihologa/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaporizhcjam-podolati-pochuttja-vtomi-poradi-psihologa

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top