Як запоріжцям зменшити розмір плати за комунальні послуги у разі тимчасової відсутності у місті

В умовах війни багато запоріжців з різних причин опинилися за межами Запоріжжя. Вони перебувають за кордоном, в інших регіонах України, служать у лавах Збройних Сил України.

Для того, щоб врегулювати питання оплати за комунальні послуги у разі відсутності мешканців за місцем постійного проживання, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення №329 від 31.05.2023 «Про порядок зменшення розміру плати за комунальні послуги в разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї».

Рішенням затверджено «Порядок зменшення розміру плати за комунальні послуги в разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї за місцем реєстрації понад 30 календарних днів».

Порядком передбачені підстави здійснення такого перерахунку. Зокрема, це перебування за межами України, перебування на стаціонарному лікуванні, навчання за межами міста, проходження служби у Збройних Силах України та інші. У кожному з випадків передбачено перелік документів, які мають підтвердити факт перебування за межами Запоріжжя.

Детально з затвердженим Порядком та прийнятим рішенням можна ознайомитись за посиланням.

Прийняте рішення стосується на сьогодні холодного водопостачання у випадку, коли у квартирі (приватному будинку) відсутні лічильники холодної води.

У випадку необхідності звернення та документи згідно з цим рішенням необхідно надавати до Служби реалізації КП «Водоканал», поштою (69002 м. Запоріжжя, вул. Святого Миколая, 61) або на електронну пошту info.vodokanal@zp.gov.ua

Нагадаємо, російські нацисти планують створити спеціальні табори для чоловіків призовного віку на тимчасово окупованих територій Запорізької області.

За даними Центру національного спротиву, в уряді рф обговорюють зміни до постанови “Про порядок евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей в безпечні райони”. Одне з питань до обговорення – це процес евакуації військовозобов’язаних чоловіків.

Зокрема окупанти хочуть фільтрувати населення на тимчасово окупованих територіях Запорізької та інших областей України під час так званих евакуацій. І чоловіків хочуть вивозити до окремих таборів, де їх передадуть у підпорядкування військкоматів.

Сама постанова стосується й територій рф. Відтак, ймовірно, росіяни планують протестувати даний процес на ТОТ України з подальшим застосуванням на території рф.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/yak-zaporizhtsiam-zmenshyty-rozmir-platy-za-komunalni-posluhy-u-razi-tymchasovoi-vidsutnosti-u-misti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top