Як Запоріжсталь допомагає розвитку Запорізького регіону

Дбати про регіон, у якому працюють підприємства, та людей, які забезпечують безперервну роботу усього виробництва. Саме цим має займатись відповідальний бізнес, – переконані на комбінаті “Запоріжсталь”. Позицію підприємства підтверджують мільярди гривень, вкладених в екологічну модернізацію. Загалом компанія Метінвест, до складу якої і входить комбінат, за останні 10 років інвестувала у власну екологізацію 344 мільйони доларів, скоротивши викиди на третину. А у планах до 2025 року — ще 413 мільйонів “зелених” інвестицій.

Наразі на “Запоріжсталі” розглядають варіанти реконструкції сталеплавильного виробництва. Саме це має стати фінальною крапкою у глобальній модернізації комбінату. Неабияку увагу підприємство приділяє потребам регіону, у якому працюють тисячі співробітників. Окрема підтримка — острову Хортиця. Унікальний заповідник потребує допомоги, зокрема і фінансової.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zaporizhstal-dopomagaie-rozvitku-zaporiztkogo-regionu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaporizhstal-dopomagaie-rozvitku-zaporiztkogo-regionu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top