Як запорізькі підприємства забезпечують безпеку та піклуються про здоров’я своїх робітників

Епідемія коронавірусу не вщухає, тож на комбінаті “Запоріжсталь” продовжують виконувати усі необхідні заходи, аби убезпечити здоров’я своїх працівників. Так, згідно із рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, на підприємстві проводиться температурний скринінг, у посиленому режимі дезінфікують побутові приміщення та місця скупчення людей. На віддаленій роботі, зі збереженням зарплат та премій — адміністративні співробітники. Щоденно на комбінаті обробляють і транспорт, яким працівники добираються до роботи.

На комбінаті “Запоріжсталь” переконані: беззаперечне дотримання усіх правил особистої гігієни, встановлених під час карантину, допоможе захистити людей від епідемії, що продовжує ширитися країною. Адже здоров’я працівників — понад усе.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zaporizki-pidpriiemstva-zabezpechujut-bezpeku-ta-piklujutsja-pro-zdorov-ja-svoih-robitnikiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaporizki-pidpriiemstva-zabezpechujut-bezpeku-ta-piklujutsja-pro-zdorov-ja-svoih-robitnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top