Як запорізькі спортсмени проходять чемпіонат України з гандболу

Сезон 2018/19 чемпіонату України з гандболу Суперліги. Тоді, три запорізькі колективи стояли на п’єдесталі пошани Кубка України та національної першості. Третіми були гандболісти «Мотор-Політехніки-ЗАБ», які виявилися сильнішими навіть за потужний «Донбас» та «Одесу». Та немає нічого вічного. Сьогоднішня команда «Мотор-Політехніка» вже мало чим нагадує бронзового призера Суперліги та Кубка України сезону 2018/19. Незмінним залишився тільки тренер – Ростислав Ланевич.

Сьогоднішній колектив «Мотор-Політехніка» бореться у нижній частині Суперліги і у поточному сезоні вже не зможе розраховувати на високі позиції. На жаль, гравці, з яких переважна більшість ще школярі, не можуть нав’язувати боротьбу навіть тим, кого їхнім попередникам вдавалося здолати «однією лівою». Підтвердженням цього ставпоєдинок проти київського колективу «ЦСКА-ШВСМ», який у цьому сезоні змінився до невпізнання, тільки у кращу сторону. Підсилена команда ставить перед собою доволі амбітну мету.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zaporizki-sportsmeni-prohodjat-chempionat-ukraini-z-gandbolu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaporizki-sportsmeni-prohodjat-chempionat-ukraini-z-gandbolu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top