Як запорізький “Металург” зіграв з одеською “Реал Фармою”

Чотири місяці перерви кардинально не змінили склади обох команд. Металург — серед претендентів на Першу лігу, Реал Фарма – середняк чемпіонату. У старті запорізького клубу вийшли двоє новачків – це Сергій Басов та Ігор Загальський. Господарі повністю домінували у першому таймі, але забити вдалося саме у той момент, коли гра майже вирівнялася. “Металург” знайшов “Ахіллесову п’яту” суперника. Двічі флангові подачі Максима Воробея призвели до голів. Спершу відзначився Владислав Борисенко, який зіграв на добиванні, а через 8 хвилин головою забив Олексій Сидоров. 2:0 – перевага, яка повністю відповідала.