Як запорізькій молоді допомагають обрати перспективну професію

Для кого у Запоріжжі діє стипендіальна програма Метінвесту

Вибір майбутньої професії — відповідальний крок. Дуже важливо, щоб у молоді було достатньо інформації про всі професії. Щоб молодь розуміла, які професії мають попит на ринку праці України.

"Вибір майбутньої професії — відповідальний крок".

— На комбінаті «Запоріжсталь» ми працюємо, щоб молодь не тільки мала уявлення про наступну роботу і перспективи на підприємстві, але й була мотивована щодо подальшого професійного й кар’єрного розвитку, — відмічає начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш. — Ми працюємо зі студентами коли вони ще не є частиною нашою великої команди «Запороіжсталь».

Одна з таких мотиваційних програм — стипендії для найкращих студентів від компанії Метінвесту. Її мета — заохочення найкращих майбутніх професіоналів при навчанні на профільних для компанії спеціальностях. Це металургія, машинобудування, а також спеціальності, пов’язані з ІТ-направленням. Обов’язковою умовою для отримання стипендії старшокурсниками є проходження у нас практики й написання дипломного або курсового проєкту на тему, пов’язану з виробництвом.

В цьому році в стипендіальній програмі взяли участь 420 студентів Інженерного інституту Запорізького національного університету та Запорізької політехніки. Бюджет стипендіальної програми — понад 5 млн грн на рік.
Кращі стипендіати мають пріоритети при працевлаштуванні на підприємства компанії Метінвест.

Читайте також: Кращі запорізькі студенти отримають додаткові стипендії.

Фото автора

Сообщение Як запорізькій молоді допомагають обрати перспективну професію появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-zaporizkiy-molodi-dopomagayut-obrati-perspektivnu-profesiyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top