Як зараз виглядає одна з квартир в будинку на вулиці Сержанта Медведєва в Запоріжжі, — ФОТО

Мешканка будинку, чия квартира постраждала чи не найбільше, показала як зараз виглядає її помешкання.

Журналісти порталу 061 відвідали житло Наталії Полещук, чия квартира знаходиться на останньому поверсі будинку, в якому сталася страшна пожежа. Станом на 22 вересня у квартирі під’єднано тільки водопостачання, електрики та газу немає. За словами мешканців, в інших квартирах на верхніх поверхах ніхто не живе, і в будинок повернулася лише частина людей.

Міська влада виплатила постраждалим по 25 тисяч гривень компенсації. Наталія вважає це несправедливим: «Компенсації всім виплатили однакові. Всіх зрівняли. Заплатили по 25 тисяч незалежно від шкоди. Я вважаю, що це несправедливо».

На сесії міськради мешканцям рекомендували в судовому порядку домагатися компенсацій від підрядника, який виконував на той час ремонтні роботи — «Базіс Компані».

Наразі ремонтом та відновленням будинку займається компанія «Анстрой Лімітед». Це фірма, яка займалася реконструкцією скандального Правобережного пляжу.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/yak-zaraz-vyhliadaie-odna-z-kvartyr-v-budynku-na-vulytsi-serzhanta-medvedieva-v-zaporizhzhi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top