Як жителям Запоріжжя пройти курси першої медичної допомоги: огляд ресурсів та установ

В умовах війни та постійних обстрілів мирних міст, мішенню ворога може стати кожен. Жителі Запоріжжя ставали жертвами атаки у власних будинках чи у громадських місцях. Саме тому основи надання першої допомоги набули такої необхідності для кожного. Вчасно надана допомога може врятувати не одне життя.

Так, Акцент вирішив зробити огляд ресурсів та установ, завдяки яким жителі Запоріжжя можуть безкоштовно або за оплату пройти курси й навчитися надавати першу медичну допомогу.

Обласний центр екстреної медичної допомоги й медицини катастроф

У Запоріжжі курси з надання першої медичної допомоги «Основи підтримки життя» проводить навчально-тренувальний центр Комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради.

Фото зі сторінки https://www.facebook.com/smp.zp.training/

Курси проводяться для немедичних працівників, професійні обов’язки яких пов’язані з наданням домедичної допомоги: співробітників установ та організацій, водіїв автотранспорту, працівників комунальних та інших громадських установ. Окрім цього, заняття проводяться з війьковими, волентерами й просто свідомими громадянами. Дізнатися інформацію про проведення таких занять можна за допомогою звернення. Котакти є на сайті установи.

Товариство Червоного Хреста

Товариство проводить платні курси з надання медичної допомоги за різними програмами. Воно має три сертифіковані 6-ти, 12-ти та 48-ми годинні програмами, які складається окремих модулів та містять 60% часу для практичного відпрацювання навичок з першої допомоги.

Для того, щоб записатися на курси, необхідно пройти реєстрацію. Після цього надійде інформація щодо місця проведення та інших подробиць. Окрім цього, за посиланням можна знайти відео-уроки з надання першої домедичної допомоги.

Медичний центр ТОВ «Вітацентр»

У Вітацентрі можна безкоштовно пройти коротку лекцію з надання домедичної допомоги за попереднім записом. Для цього необхідно набрати групу з 10 осіб, тому можна об’єднатися з колегами, друзями або родичами.

Під час лекції спеціаліст розкаже основні правила дій, покаже на тренажері вправи для виконання серцево-легеневої реанімації, а також навчить користуватися турнікетом. Котакти можна знайти за посиланням. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/yak-zhitelyam-zaporizhzhya-projti-kursi-pershoyi-medichnoyi-dopomogi-oglyad-resursiv-ta-ustanov/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top