Як життя маленької запоріжанки перетворилося на велику боротьбу

Життя п’ятирічної дівчинки перетворилося на чергу лікарень, обстежень, консультацій і безсонних ночей матері. В очікуванні діагнозу було згаяно багато часу, та врешті фахівці визначили корінь проблем – у Віки цукровий діабет першого типу.

Надія хапалася за будь-що, аби полегшити стан дитини. Фахівці порадили придбати інсулінову помпу. Медичний пристрій є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну. Введення гормону відбувається підшкірно. Придбати помпу допомогли волонтери фонду «Щаслива дитина» і небайдужі люди. І ці зусилля виявилися немарними.

Та дитині і її мамі все одно потрібна допомога та підтримка. Якщо у вас є бажання і можливість приєднатися до збору коштів, ви можете зробити це на сайті фонду «Щаслива дитина» deti.zp.ua. На головній сторінці у розділі «Як допомогти» оберіть підрозділ «Допомога важкохворим дітям». У матеріалі про Віку перейдіть у кінець сторінки і натисніть «пожертвувати».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-p-jatirichna-divchinka-z-zaporizhzhja-boretsja-za-zhittja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-p-jatirichna-divchinka-z-zaporizhzhja-boretsja-za-zhittja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top