Як зміниться життя на окупованих територіях Запоріжжя після псевдореферендуму

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області місцевий царьок Е.Балицький підписав «постанову» про проведення фейкового референдуму с 23 по 27 вересня.

Відразу після цієї постанови рашистський посіпака підписав ще два «укази». Першим обмежив виїзд мешканців Мелітополя на підконтрольну Україні територію через блокпости в Василівці. З 1 жовтня виїхати можливо буде лише зі спеціальною перепусткою.

Другий «указ» – про формування добровольчих батальйонів в Мелітополі і по всім окупованим територіям Запорізької області. Примітно, що в «ДНР» такі формування відразу будуть зараховувати до складу росармії.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров відреагував на гучні рішення гауляйтера — у московському кремлі остаточно визнали свою поразку!

«Друга армія світу так й не змогла виконати завдання так званої „спєцоперації”, оскільки голодна та демотивована росармія здатна лише на «жести доброї волі», — повідомив Федоров.

Тож у путіна залишилося на вибір два варіанти: або публічно оголосити про поразку, або остаточно перетворитися на країну-ізгой. Він обрав другий варіант: провести мобілізацію, залучити війська пострадянських країн в рамках Договору про колективну безпеку, шантажувати застосуванням тактичної ядерної зброї, — йде мова у повідомленні міського голови.

Іван Федоров підкреслив, що а ні Україна, а ні весь цивілізований світ не погодяться на такий сценарій.  ЗСУ обов’язково звільнить всі окуповані території!

Також мер розповів, що значить новий „путінський сценарій” для місцевих мешканців в його розумінні:

Псевдореспубліка — це нова ще більш жорстка та безправна сіра зона. Російські пропагандисти „ласково” називають її „маленьким ГУЛАГом”.
Тотальна мобілізація чоловіків до штурмових батальйонів з метою поповнення „гарматного мʼяса”.
Гуманітарна катастрофа: нестерпні умови для проживання, дефіцит товарів та ліків, безперспективність регіону.
Масова експропріація приватної власності.
Узаконений бандитизм та рекет оборотнями у погонах.

Іван Федоров, звертаючись до мелітопольців, наголосив на тому, що залишатися й далі на окупованій території стає надто небезпечно. Тому мер просить мешканців евакуюватися якнайшвидше на підконтрольну Україні територію.

«Ця історія з псевдореферендумом продовжується. Переносилася з квітня кілька разів. Колаборанти та окупанти зі спецслужбами Росії продовжують намагатися це зробити. У нас 2/3 або приблизно 65% населення області знаходяться на підконтрольній Уряду та владі території. Тому навіть з цієї точки зору говорити про щось недоречно», — раніше повідомляв голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Источник: https://forpost.media/novosti/yak-zminytsia-zhyttia-na-okupovanykh-terytoriiakh-zaporizhzhia-pislia-psevdoreferendumu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top