Які плани на майбутній опалювальний сезон має керівництво Запорізької області

Наступний опалювальний сезон буде важким

У Запорізькій ОВА пройшла нарада з підготовки до опалювального сезону, під час якої опрацювали можливі варіанти забезпечення області опаленням. Які питання на ній обговорили, повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Наступний опалювальний сезон буде важким для Запорізької області. Це пов’язане, перш за все, з бойовими діями, внаслідок яких відбуваються пошкодження газових комунікацій і котелень. Вирішити цю проблему міг би повний перехід на електричне опалення, але, за попередніми розрахунками, такий варіант поки неможливий.

Через це в ОВА розглядають інші варіанти забезпечення теплом осель жителів Запорізької області. Опрацьовується можливість встановлення додаткового обладнання у малих котельнях для використання альтернативних варіантів палива.

Під час наради голова Запорізької ОВА Олександр Старух наголосив, що лікарні та школи мають бути забезпечені автономними системами опалення. Їх використовуватимуть у випадку відсутності централізованого теплозабезпечення.

Що стосується тимчасово окупованих територій області, то там, де це можливо, проводять випробування опалювальних мереж.

Відомо вже і про тарифи, які діятимуть найближчого опалювального сезону. Їхнього підвищення не буде. Ціна за опалення зафіксована станом на 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, що вже майже два тижні жителі тимчасово окупованого Енергодара живуть без газу. Це сталося через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок обстрілів. Усунути аварію поки що неможливо, бо окупанти не допускають туди ремонтну бригаду. З якими проблемами стикнулися жителі міста через відсутність газопостачання, читайте за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Які плани на майбутній опалювальний сезон має керівництво Запорізької області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yaki-plani-na-maybutniy-opalyuvalniy-sezon-maye-kerivnitstvo-zaporizkoyi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top