Який рівень радіаційного фону в Енергодарі та інших містах Запорізької області 6 травня

На ранок 6 травня радіаційний фон у нашій області  не перевищує властивий для цих територій природний фон

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє дані радіаційного фону на ранок 6 травня у області.

Гамма-фон становить :

Запоріжжя — 13 мкР/год

Енергодар  — 10 мкР/год

Василівка — 12 мкР/год

К-Дніпровська  — 11 мкР/год

смт. Михайлівка — 9 мкР/год,

Радіаційний фон у нашій області  не перевищує властивий для цих територій природний фон, залишається без змін та не несе загрозу  життю та здоров’ю населення.

Як повідомляла «Індустріалка», в Енергодарі зупинили роботу Запорізької ТЕС — які можуть бути наслідки. Відключення пов’язане з тим, що на підприємстві закінчилося вугілля. Організувати його регулярні поставки немає можливості через окупацію міста. Персонал теплової станції тимчасово переведений на вимушений простій.

«Індустріалка» також писала, що керівникам Запорізької АЕС заборонили виїжджати з Енергодара. Засідання в «Енергоатомі» відбулося без головного інженера Запорізької АЕС Юрія Чернійчука, оскільки росіяни затримали його на виїзді з Енергодара.  Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала негайного вивести російських військових з території Запорізької АЕС. Окупація ускладнює роботу ЗАЕС та додає ризиків.

Читайте також: Як у Запоріжжі працюватиме громадський транспорт 6 травня.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Який рівень радіаційного фону в Енергодарі та інших містах Запорізької області 6 травня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yakiy-riven-radiatsiynogo-fonu-v-energodari-ta-inshih-mistah-zaporizkoyi-oblasti-6-travnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top