Якісна медична допомога: незабаром у Запоріжжі запрацює відновлене відділення обласної лікарні

Як зазначає пресслужба Запорізької ОДА, з результатами реалізації проєкту сьогодні ознайомився Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом з головою облдержадміністрації Олександром Старухом.

У відділенні вже встановили ліжка інтенсивної терапії, підключили обладнання, змонтували сучасний рентген-апарат. Крім того, для безпеки пацієнтів в кожній палаті є кнопки виклику медсестри та камери спостереження (без запису). Також є можливість швидкого виклику лікарів з інших відділень та екстреного транспортування хворих до операційного блоку. Найближчим часом обласна лікарня очікує на поставку апарату МРТ та ангіографу.

За словами Олександра Старуха, приймальне відділення запрацює одразу, як вирішать всі юридичні та документальні питання. Також регіональний медичний хаб, який створюється на базі обласної клінічної лікарні, отримав потужну підтримку Державного бюджету в 120 млн грн. З них 60 млн спрямують на подальшу модернізацію медзакладу, 40 млн витратять на реконструкцію поліклініки, а решту – спрямують на оновлення території, облаштування нових в’їздів та пішохідних доріжок та створення вертолітного майданчику для санавіації.

“Минулого разу з мого боку була певна критика. Сьогодні Запорізька область завдяки роботі ОДА і інших структур змінила динаміку. В нас вже 52% виконання програми Президента “Велике будівництво”. Впевнений, що ОДА впорається з плановими показниками”, – зазначив міністр Олексій Чернишов.

Джерело: пресслужба Запорізької облдержадміністрації та “Укрінформ”.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nezabarom-u-zaporizhzhi-zapracjuie-vidnovlene-viddilennja-likarni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nezabarom-u-zaporizhzhi-zapracjuie-vidnovlene-viddilennja-likarni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top