Якщо можна так вчиняти з музеєм, то завтра так само вчинять з приватним бізнесом, житлом чи окремою людиною: Ігор Порошенко – про дії ДБР в Музеї Гончара

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили «маски-шоу», які влаштували співробітники ДБР в Музеї Гончара.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що дії штурмовиків можна розцінювати як злочинний напад.

–  Коли в країні, яка знаходиться в стані війни, дужі хлопці з личками «ДБР» штурмують музеї, то їх керівництву необхідно нагадати, що частина країни окупована і якщо вони бажають щось штурмувати, то нехай звільняють країну від російського окупанта.

Але ці хлопці та їх керівництво усвідомлено вирішили порушувати закон. Їх дії можна кваліфікувати, як розбійний напад та крадіжка, бо відсутні рішення суду щодо вилучення, а власні посвідчення ніхто з «правоохоронців» не пред’являв. Ми досі не можемо бути впевненими чи то був спецпідрозділ, чи просто бандити, які купили собі форму на базарі.

Якщо можна так вчиняти з музеєм, то завтра так само вчинять з приватним бізнесом, житлом чи окремою людиною. Тому це справа не окремого Порошенка, а кожного громадянина,  – зазначив політик.

Ігор Артюшенко заявив, що  «злочини» Петра Порошенка на стільки ж міфічні, на скільки міфічні «досягнення» Зеленського».

– Відбувається політичне переслідування лідера опозиції і Зеленський навіть не намагається це приховати.

Навіщо це робиться — цілком зрозуміло. Влада за рік не виконала жодної обіцянки, у Зеленського падають рейтинги, а тому вони вирішили міняти інформаційний порядок денний. Щоб люди не говорили про економіку, геополітику, тарифи та кричущу недолугість Зеленського, – наголосив парламентар.

"Злочини" Петра Порошенка на стільки ж міфічні, на скільки міфічні "досягнення" Зеленського.Коли в країні, яка знаходиться в стані війни, дужі хлопці з личками “ДБР” штурмують музеї, то їх керівництву необхідно нагадати, що частина країни окупована і якщо вони бажають щось штурмувати, то нехай звільняють країну від російського окупанта. Але ці хлопці та їх керівництво усвідомлено вирішили порушувати закон. Їх дії можна кваліфікувати, як розбійний напад та крадіжка, бо відсутні рішення суду щодо вилучення, а власні посвідчення ніхто з "правоохоронців" не пред'являв. Ми досі не можемо бути впевненими чи то був спецпідрозділ, чи просто бандити, які купили собі форму на базарі. Якщо можна так вчиняти з музеєм, то завтра так само вчинять з приватним бізнесом, житлом чи окремою людиною. Тому це справа не окремого Порошенка, а кожного громадянина.Відбувається політичне переслідування лідера опозиції і Зеленський навіть не намагається це приховати. Навіщо це робиться — цілком зрозуміло. Влада за рік не виконала жодної обіцянки, у Зеленського падають рейтинги, а тому вони вирішили міняти інформаційний порядок денний. Щоб люди не говорили про економіку, геополітику, тарифи та кричущу недолугість Зеленського.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Середа, 27 травня 2020 р.

Сообщение Якщо можна так вчиняти з музеєм, то завтра так само вчинять з приватним бізнесом, житлом чи окремою людиною: Ігор Порошенко – про дії ДБР в Музеї Гончара появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/jakshho-mozhna-tak-vchinjati-z-muzeiem-to-zavtra-tak-samo-vchinjat-z-privatnim-biznesom-zhitlom-chi-okremoju-ljudinoju-igor-poroshenko-pro-dii-dbr-v-muzei-gonchara.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top