“Якщо я порушу закон – я подам у відставку” – у Запоріжжі молодь зібралась на мітинг із закликом до Зеленського дотримуватись своїх обіцянок

Організація Український наступ проводить сьогодні акцію проти кадрової політики Зеленського в різних містах. Долучилось і Запоріжжя.

Мітингувальники виступають проти кадрової політики нового президента. Активісти вважають, що вважають, що своїми призначеннями Володимир Зеленский порушує ряд законів України, в першу чергу, закон про люстрацію.

Олександр Гонтар, організатор акції в Запоріжжі: “Ми, молодь України, хочемо жити у достойниій, європейській держав. Ми не будемо мовчати, коли наш президент порушує закон, насамперед, закон про люстрацію – очищення влади. Ми не розуміємо логики призначення Хомчака начальником генштабу України. Зе!команда кричала про те, чому не сидять винні за трагедію в Іловайську. Одне з перших призначень – призначення Хомчака, людини, яку вважають якраз винною за Іловайськ. Ми проти призначення головою АП Богдана – людини, яку пов’язують з корупційними схемами і правопорушеннями, яка була люстрована, і повернена зараз Зеленським на одну з керівних посад в країні. Ми проти референдума, про це неможна навіть говорити – це плювок в обличчя родичам загиблих. Йти на компроміс з Росією = йти на поступки Росії. Ми будемо боротись скільки треба – щоб не дозволити заворушок чи просування російських віськ”.

Мета акції – привернути увагу команди нового президента до того, що молодь проти його політики. А молодь – одна з ключових аудиторій, до якої звертається Володимир Зеленський.

“Ми хочемо показати, що є люди, яких не влаштовує його (Зеленського – авт.) політика. І вони заслуговують бути почутими”.

Форпост-медіаФорпост-медіаФорпост-медіаФорпост-медіаИсточник: https://forpost.media/novosti/jakshho-ja-porushu-zakon-ja-podam-u-vidstavku-u-zaporizhzhi-molod-zibralas-na-miting-iz-zaklikom-do-zelenskogo-dotrimuvatis-svoih-obicjanok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top