Яку комерційну нерухомість продають у Запоріжжі у серпні: ТОП-5 об’єктів (ОГЛЯД, ФОТО)

Попри війну ринок комерційної нерухомості продовжує розвиватися.

Портал Акцент проаналізував оголошення платформи OLX і підготував огляд найдорощої бізнес-нерухомості, яку продають у Запоріжжі у серпні.

Мийка самообслуговування

Так, у Запоріжжі на продаж виставили мийку самообслуговування «Дельфін» на 5 постів, яка розташована в м. Запоріжжя, на вул. Міська 3ж.

Джерело: OLX

Як зазначаєтся, автомийка знаходиться в районі інтенсивного автомобільного трафіку, а у безпосередній близькості розташовані автостоянки автомобілів.

Джерело: OLX

Комплекс розташований на земельній ділянці площею – 0,12 га. Кадастровий номер: 2322183500:10:001:1270. Ділянка знаходиться у приватній власності.

Комплекс введено в експлуатацію у липні 2021 року. Миття автомобілів проводиться на устаткуванні «DE-wash».

Також, названі терміни окупності бізнесу:

«Пропускна здатність миття самообслуговування на 5 постів, у середньому – 250 автомобілів на добу. Середній чек на одну машину — еквівалент 1.5 $. На місяць 11.250 $, мінус 30% — всі витрати на утримання. Прибуток – близько 7.800$. Розрахунковий термін окупності миття самообслуговування – близько 3-х років».

Оцінюється комплекс у 280 тисяч доларів (10,3 млн гривень).

Скіншот. Джерело: OLX Арт-кафе

Як вказано, бізнес «під ключ» — приміщення Арт-кафе «Ananas» — оснащений повним комплектом технологічного обладнання, оригінальних меблів, спеціальної техніки та необхідного інвентарю.

Арт-кафе розташоване на першому поверсі житлового будинку на вул. Моторобудівників 11 (Шевченківський район).

Кафе має центральне водопостачання та опалення. Дозволена електрична потужність – 48 квт. Загальна площа приміщень – 456,6 м². У тому числі:

площа першого поверху – 255,8 м²;площа підвалу – 200.8 м ²;практичне планування (докладно на копії схеми БТІ, що додається).

Як зазначили у оголошенні, арт-кафе «Ananas» має кілька функціональних територій:

кафе класичне;бар;караоке-бар;бенкетні зали.

Для обробки приміщень (стіни, підлоги, стелі, двері, вікна) використані матеріали високої якості.

«Кондиціонери та припливно-витяжна вентиляція. Охоронна та пожежна сигналізації. Відеоспостереження. Літній майданчик. Інтенсивний автомобільний та пішохідний трафік», — такі переваги, зокрема, виокремлюють у оголошенні.

Вартість арт-кафе складає 350 тисяч доларів (12,8 млн гривень).

Скіншот. Джерело: OLX Нежитлове приміщення

Як зазначено, нежитлове приміщення (прибудова) розташоване на першому поверсі дев’ятиповерхового будинку заг. пл. 2 573,5 кв. м, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова, буд. 3.

Джерело: OLX

Продаж комерційної нерухомості відбувається в добровільному порядку від власника приміщення. Стартова ціна — 9 мільйонів грн. Дата проведення аукціону — 18 серпня 2022 року. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Джерело: OLX

«Продаж відбувається від власника майна (банківська установа) шляхом проведення аукціону через систему СЕТАМ. Участь в аукціоні через акредитований майданчик ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ», — йдеться в повідомленні.

Офіс у центрі міста

Як вказується, укомплектований офісний комплекс розташований у нежитловому приміщенні на 1-му поверсі 5-поверхового житлового будинку на пр. Соборний 177 (2-га лінія, район пр. Металургів).

Джерело: OLX

Загальна площа офісних приміщень – 119,3 м². Має 2 входи: фасадний та тамбурний (відокремлений зі зворотного боку будинку).

«Практичне планування (докладно на копії схеми БТІ, що додається). У всіх кімнатах зроблено якісний капітальний ремонт. Обстановка, предмети меблів та деталі інтер’єру докладно відображені на фотографіях продажу. Затишна кухня та куточок відпочинку. Якісний санфаянс», — зазначено в оголошенні.

Джерело: OLX

Також, офіс оснащений центральним опаленням, водопостачанням і каналізацією. У наявності всі договори із усіма комунальними службами міста.

Дозволена електрична потужність – 14 кВт; 380В.Ethernet-мережа: групи розеток у кожному кабінеті.Кондиціонери: спліт-система у кожному кабінеті (Toshiba Industries)Сигналізація охоронна: підключена на пульт ДСО.Сигналізація пожежна: датчики на всій території офісу. Джерело: OLX

Також, у оголошенні виокремили переваги офісу:

Зручний під’їзд. Інтенсивний пасажирський та автомобільний трафік.Зупинки громадського транспорту.Найближче оточення об’єкта продажу відображено на копії Google maps.

«Завдяки своїм об’ємно-планувальним характеристикам та місцезнаходженням приміщення офісного комплексу може також успішно використовуватися для розміщення торгово-виставкового центру (спеціалізованого магазину), медичного центру, салону краси», — зазначили в підсумку.

Джерело: OLX

Оцінюють офісне приміщення у 180 тисяч доларів (6,6 млн гривень).

Скріншот. Джерело: OLX Кондитерська в центрі Запоріжжя

У Запоріжжі на продаж виставили також діючий бізнес «під ключ» – приміщення «Чайна Кава».

Джерело: OLX

Об’єкт розташований на першому поверсі житлового будинку на пр. Соборний 218 (район пр. Металургів). Загальна площа приміщень – 77,5 м².

У кондитерській, зокрема:

практичне планування (докладно на копії схеми БТІ, що додається);центральне водопостачання, опалення. Гаряча вода (бойлер);дозволена електрична потужність – 5 кВт;кондиціонер;охоронна та пожежна сигналізації; упорядкований літній майданчик. Джерело: OLX

З переваг виокремлюють:

зручний під’їзд; інтенсивний пасажирський та автомобільний трафік; зупинки громадського транспорту;найближче оточення об’єкта продажу відображено на копії Google maps. Джерело: OLX

«Кондитерська. Крамниця. Кав’ярня з повним комплектом технологічного обладнання, оригінальних меблів, спеціальної техніки та необхідного інвентарю», — підкреслюють у повідомленні.

Джерело: OLX

Оцінюють бізнес-нерухомість у 80 тисяч доларів (майже у 3 млн гривень).


Скріншот. Джерело: OLX

До слова, раніше Портал Акцент робив підбірку найдорожчої комерційної нерухомості, яка продається під час воєнного стану у Запоріжжі.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Найдорожча комерційна нерухомість, яку продають у Запоріжжі під час війни (ФОТО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/yaku-komertsijnu-neruhomist-prodayut-u-zaporizhzhi-u-serpni-top-5-ob-yektiv-oglyad-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top