ЄС та НАТО ніхто не скасовував: Петро Порошенко розповів про стратегічну мету

Скріншот з відео

Коли Петро Порошенко йшов в Президенти – основний курс він проголошував до Європи, адже тільки у цивілізованому суспільстві можна побудувати сильну країну.

Колишній головнокомандувач наголосив, ніхто напрямку змінювати не збирається. Стратегічна мета, яку він проголосив під час передвиборчої кампанії, залишається в силі – до 2023 подати заявку на членство в ЄС та отримати План дій щодо членства в НАТО. Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного.

«Хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством.

Володимиру Зеленському бажаю успішного президентства. Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра він буде Президентом моєї країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє вірю. Тож хай Господь Україну береже, а її новому очільнику – допомагає в роботі», – розповідає Порошенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-ies-ta-nato-nihto-ne-skasovuvav-petro-poroshenko-rozpoviv-pro-strategichnu-metu-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top