Юлія Тимошенко провела зустріч з Володимиром Зеленьским: про що говорили (ВІДЕО)

Стали відомі подробиці зустрічі лідерки «Батьківщини» з президентом України.

У питаннях дострокових парламентських виборів та реальних змін, на які так чекають українці, – ми із президентом однодумці.

Про це розповіла лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко у прямому ефірі на телеканалі «112 Україна», коментуючи свою вчорашню зустріч із Володимиром Зеленським.

За її словами, головними темами розмови з главою держави стали –  як не допустити руйнації дострокових виборів і не втратити жодного дня заради справжніх перетворень і результатів для людей, які можна досягти вже зараз.

«Щодо виборів і перетворень в економіці та соціальній сфері – ми однодумці. Наша команда разом робитиме все можливе, щоб наступні 5 років для України стали успішними і щоб кожна людина відчула зміни якнайшвидше. Щоб не звіти були красивими, а життя людей», – зазначила вона.

Глава держави та лідер фракції обговорили напрямки змін, які зараз треба робити в країні, додала Юлія Тимошенко.

«Наша команда вважає, що вікно можливостей відкрито. Цей шанс для країни категорично не можна втратити», – наголосила політик.

Окрім того, Голова партії запропонувала, щоб «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос» об’єдналися для боротьби з «монстрами корупції» режиму Порошенка, які хочуть потрапити до парламенту за мажоритарними округами.

Юлія Тимошенко також зауважила: не можна допустити, щоб Конституційний Суд зруйнував дострокові парламентські вибори.

«Це означатиме, що стара більшість в парламенті переможе зміни, на які люди очікують. Рішення про перенесення буде незаконним, корупційно або політично вмотивованим», – підсумувала вона.

Читайте новини Запоріжжя в нашому Telegram: t.me/akzentzp , Twitter та підписуйтесь на канал в Youtube, а також наш Instagram.

13.06.2019 08:38
Источник: https://akzent.zp.ua/yuliya-timoshenko-provela-zustrich-z-volodimirom-zelenskim-pro-shho-govorili-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top