Юні запоріжці можуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі “Новорічна мрія”

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Взяти участь у конкурсі можуть:
• діти – внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років).
• діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).
• діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

Номінації:
• Молодша група (від 7 до 10 років);
• Середня група (від 11 до 14 років);
• Старша група (від 15 до 18 років).

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade вироби, графічні зображення тощо).

Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описсу зображення) подається до Організаційного комітету. Направляти заявки на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія».

Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник. Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року.

У січні 2022 року вони отримають дипломи лауреатів Конкурсу та подарунки. У кожній номінації буде визначено до п’яти переможців.

Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021. Конкурсанти отримають електронні сертифікати учасника.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/juni-zaporizhci-mozhut-vzjati-uchast-u-vseukrainskomu-konkursi-novorichna-mrija/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=juni-zaporizhci-mozhut-vzjati-uchast-u-vseukrainskomu-konkursi-novorichna-mrija

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top