Юні запорізькі футболісти зіграли матч з командою зірок

Вже на перших хвилинах гри рахунок відкрила команда зірок. Так вже за кілька хвилин дітям вдалося зрівняти рахунок. Після першого тайму гравці залишили поле з нічиєю. Втім, юних футболістів такий рахунок не влаштовував. У другому таймі на вихованців ДЮСШ “Металург” та їхніх зіркових суперників чекало нове випробування — боротьба одночасно за два м’ячі. На початку команди розділились по обидві сторони поля. Але у відповідальний момент діти зуміли перевести гру до воріт суперників та завдати одразу кілька точних ударів.

Обидві команди показали гарні результати. Матч завершився нічиєю — 4:4. Юні футболісти кажуть: не дивлячись на усі труднощі, їм вдалося показати свою майстерність та отримати цікавий досвід.

Діти зізнаються, що саме тут, у ДЮСШ “Металург”, вони мають можливість займатись улюбленим спортом та щодня вдосконалювати свої навички. А от для батьків важливо, аби тренування їхніх дітей проходили безпечно та з комфортом. Тому радіють, що у спортивній школі “Металург” є для цього усі умови.

У секції футболу в дитячо-юнацькій спортивній школі “Металург” займаються близько 1500 дітей. Тому місто робить значний внесок у розвиток улюбленої гри мільйонів, зазначає Анатолій Пустоваров — представник команди Володимира Буряка.