Юним запоріжцям презентували казкову прем’єру «Вартові Всесвіту»

Новорічний настрій створювали майже півтисячі акторів. Свято для малечі подарував комбінат «Запоріжсталь», а привітати гостей приїхав народний депутат України Олександр Вілкул.

Феєрична шоу-програма для тисяч маленьких запоріжців. Захоплюючі відео- та світлові спецефекти у найсучаснішому залі міста — у палаці спорту «Юність» презентували казкову прем’єру «Вартові Всесвіту».

На сцені для запоріжців виступили понад 450 акторів — вихованців міських палаців культури та муніципального театру танцю. Підготовка казкової музичної програми тривала не один тиждень. Найскладніше, каже режисер постановки, було поєднати усі номери в єдину програму.

Головні дійові особи постановки — найпопулярніші персонажі з улюблених коміксів. Актори зізнаються: здивувати глядача їм вдалося: шоу такого рівня у Запоріжжі відбулося вперше.

Подивитись новорічну виставу прийшли тисячі дітей. Можливість поринути у казку отримали діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти загиблих в АТО військових, та учасників бойових дій, багатодітні та малозабезпечені родини, а також прийомні сім’ї.

Втім, грандіозне свято ледь не опинилось під загрозою. Спочатку кошти на проведення концерту депутати з провладних фракцій Запорізької міськради виділяти відмовились. Потім все ж виділили, а згодом значну частину грошей, передбачених бюджетом для дитячого шоу, направили на фінансування інших проектів. Подарувати дітям повноцінне свято вирішив комбінат «Запоріжсталь». На проведення свята виділили близько півмільйона гривень.

Привітав дітей та їхніх батьків Олександр Вілкул — народний депутат та один з лідерів «Опозиційного блоку».

Олександр Вілкул зазначив: сьогодні особливо потрібна будь-яка нагода створити свято для дітлахів та подарувати їм своє тепло.

Новорічну постановку для дітлахів показали двічі. Втім, програма вразила не лише діти.

Кожна дитина побачила улюблених героїв та навіть мала нагоду з ними сфотографуватись. А наприкінці усі отримали солодкий подарунок.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/yunim-zaporizhtsyam-prezentuvali-kazkovu-premyeru-vartovi-vsesvitu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top