Юрій Бойко: Голосуйте за справжню, а не за фальшиву опозицію

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко звернувся до виборців із закликом голосувати за справжню опозицію, щоб в країні, нарешті, було встановлено мир.

«Кожен голос за фальшиву опозицію, яка є політичною фікцією, обманом, як і нинішня недалекоглядна і недієздатна влада, йде в нікуди і віддаляє Україну все далі і далі від миру. Досить війни, досить страждань. Прийшла пора зробити вибір за мир і за життя», – заявив опозиційний політик.

Юрій Бойко зазначив, що словом «опозиція» в країні прикриваються політичні аутсайдери, щоб ввести виборців в оману і вкрасти голоси ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політична сила в Україні, у якої найголовнішим беззаперечним завданням є досягнення миру. Нам довіряють мільйони українців. А ті, у кого немає шансів потрапити до парламенту, намагаються відтягнути голоси нашої партії, називаючи себе «опозиціонерами», – підкреслив політик.

Він закликав прийти на виборчі дільниці 21 липня і вибрати справжню опозицію.

«Наш номер у виборчому бюлетені – номер 6. Приходьте на дільниці і вибирайте мир та гідне життя», – підкреслив Юрій Бойко.

Источник: https://golos.zp.ua/politika/208208/jurij-bojko-golosujte-za-spravzhnju-a-ne-za-falshivu-opoziciju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top