З 1 квітня рашисти посилюють обмеження пересування тимчасово окупованими територіями Запорізької області

З 1 квітня росіяни посилюють пропускний режим на всій тимчасово окупованій території Запорізької області. Окупанти заявляють, що без спеціальної перепустки не можна буде не тільки заїхати в міста, а й виїхати з них. Крім цього, перепустки будуть необхідними навіть за умов транзитного маршруту — за їх відсутності людина не зможете проїхати через блокпости на трасах, де, як і в населених пунктах, діє комендантська година з 21:00 до 5:00.

Подавати папери на оформлення перепусток треба тільки особисто. За інформацією мешканців тимчасово окупованих територій, отримання дозволу може займати кілька тижнів. Також такі перепустки можуть отримати виключно власники автівок і, звісно ж, за умови наявності паспорту рф.

Неважко здогадатись, що такими умовами та обмеженнями ворог намагається прискорити примусову паспортизацію, чинити моральний тиск на мешканців та виявити партизанський рух на тимчасово окупованих територіях.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/z-1-kvitnia-rashysty-posyliuiut-obmezhennia-peresuvannia-tymchasovo-okupovanymy-terytoriiamy-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top