З 1 квітня в Запоріжжі змінять умови онлайн і змішаного навчання

Рада оборони погодила зміни у навчанні школярів у Запоріжжі з 1 квітня. 24 школи зможуть розпочати навчання в змішаному форматі, інші заклади продовжання навчання онлайн.

Про це повідомив Іван Федоров.

Рада оборони підтримала два рішення. Перше — онлайн-навчання не має зупинятися під час повітряних тривог. За безпеку дітей, які здобувають освіту в своїх будинках і квартирах, несуть батьки. За безпеку вчителів несуть відповідальність керівники закладів освіти, і мають надати безпечні місця.

Що стосується офлайн навчання, то Рада оборони погодила відкриття 24 шкіл, які з 1 квітня розпочнуть роботу в змішаному форматі, — розповів Федоров.

В тих школах, які розпочнуть роботу в змішаному форматі, батьки підписуватимуть згоду на навчання беспосередньо в укритті. З початку уроку діти знаходитимуться в укриттях, незалежно від наявності повітряної тривоги. Це пов’язано з тим, що Запоріжжя дуже близько знаходиться до лінії фронту, тому іноді ракети долітають до міста швидше, ніж вмикається тривога.

Федоров повідомив, що спочатку розглядалася можливість відкриття 51 закладу в Запоріжжі, однак ДСНС погодили безпечність лише 24, які й готуються до відкриття.

Список закладів можна подивитися за посиланням. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/z-1-kvitnya-v-zaporizhzhi-zminyat-umovi-onlajn-i-zmishanogo-navchannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top