З баскетболом на ти: урок з м‘ячем від запорізьких професіоналів

Колектив БК Запоріжжя має видатне минуле. У 2009-2010 роках тоді ще запорізький “Ферро-ЗНТУ” виграв Кубок України та бронзові медалі Суперліги. 2013 рік знову увійшов в історію завдяки “дублю”. Втім, у 2015 році “Ферро-ЗНТУ” зник із баскетбольної мапи країни через відсутність фінансування. Завдяки небайдужим, великий баскетбол у місті вдалося зберегти. Втім, новоствореному клубу доводилось боротись за виживання. Справжній прорив стався лише два роки тому: вперше за всю історію запорізька команда виграла регулярний чемпіонат, а потім і бронзові медалі Суперліги.

Як і в будь-якому виді спорту, аби досягати високих результатів, потрібно на максимум викладатись на тренуваннях. І журналістка TV5 на собі перевірила, як це, вправно влучати м’ячем у кільце, та чи важкі у наших баскетболістів тренування.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/z-basketbolom-na-ti-urok-z-m-jachem-vid-zaporizkih-profesionaliv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=z-basketbolom-na-ti-urok-z-m-jachem-vid-zaporizkih-profesionaliv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top