З бюджету Запоріжжя виділять 654 тис на проект реставрації «Воріт міста»

ТОВ “Анстрой проект” отримає з бюджету Запоріжжя 654 тис. грн на розробку проекту з реставрації будинку на пр. Соборному, 234. Цей будинок входить до архітектурного комплексу, який називають «Ворота міста».

Про це повідомляється “Запорозький проєкт розслідувань”.

20 серпня департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради оголосив тендер на розробку проєктно-кошторисної документації з реставрації житлового будинку, який знаходиться на перехресті проспекту Соборного та площі Запорізької.

2 вересня переможцем визнали ТОВ «Анстрой проект», з ним готують підписання угоди. Власниками підприємства ТОВ «Анстрой проект» зазначені Шуваєва Олена Олександрівна (розмір внеску до статутного фонду — 55 тисяч гривень) та Чорний Павло Ігорович (45 тисяч гривень).

Житловий будинок №234 знаходиться в аварійному стані та продовжує руйнуватися внаслідок непрофесійних дій комунальників. Разом з тим, цей будинок занесено до реєстру пам’яток архітектури, він – візитна картка Запоріжжя.

Нагадаємо, нещодавно соціальними мережами почали ширитися думки щодо фінансової підтримки літературно-мистецького фестивалю “Толока”. Фінансування п’яти локацій здійснювалось без участі коштів міського бюджету Запоріжжя. Основні локації фестивалю Toloka-2020 були профінансовані Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID).

Сообщение З бюджету Запоріжжя виділять 654 тис на проект реставрації «Воріт міста» появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/z-bjudzhetu-zaporizhzhja-vidiljat-654-tis-na-proekt-restavracii-vorit-mista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top