З Федотової коси прибрали шлагбаум та відкрили впровадження за фактом його встановлення

Інцидент трапився вчора, 16 липня, хоча шлагбаум встановили на Федотовій косі, перед населеним пунктом степок, ще минулого літа. Правоохоронці вирішили розібратися, наскільки законно встановлено тут обмежувач проїзду, та на яких підставах з людей вимагають кошти. За фактом відкрили провадження. Своє рішення поліцейські аргументували тим, що встановлення шлагбауму треба було погоджувати з ними.

У свою чергу директор Приазовського національного парку та влада Кирилівки кажуть: встановлення шлагбауму підтримали і місцеві мешканці, і депутатський корпус. Як і введення платного проїзду. Адже за ті гроші, що отримувалися з доступу до Федотової коси, проводився благоустрій цієї місцевості. За тими, хто «дикарями» відпочивав на косі, вивозили сміття, тут же встановлювати вбиральні та душові.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/z-fedotovoi-kosi-pribrali-shlagbaum-ta-vidkrili-vprovadzhennja-za-faktom-jogo-vstanovlennja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=z-fedotovoi-kosi-pribrali-shlagbaum-ta-vidkrili-vprovadzhennja-za-faktom-jogo-vstanovlennja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top