З Харківщини за два дні евакуювали понад 4 тисячі цивільних

За дві доби після початку наступу окупаційних російських військ з населених пунктів Харківської області евакуювали понад 4000 цивільних.

З населених пунктів Харківщини за дві доби від початку наступу окупаційних військ РФ евакуювали понад чотири тисячі цивільних. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов зранку в неділю, 12 травня.

Евакуація відбувається силами ОВА, місцевих адміністрацій, координаційного гуманітарного центру та волонтерів, поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. «Усіх, хто потребує розміщення до місць тимчасового проживання, — забезпечуємо. 70 відсотків евакуйованих мають житло для проживання, здебільшого залишаються у родичів і близьких. Так само надаємо гуманітарну, медичну, психологічну, юридичну допомогу», — пише Синєгубов у Telegram.

За його словами, в області розгорнули ще майже 900 місць для евакуйованих. «За потреби цю цифру будемо збільшувати. Є чіткі домовленості з «Укрзалізницею»: у разі збільшення темпів евакуації, в тому числі за межі області, зможемо подавати додаткові потяги за окремим напрямкам», — запевняє глава ОВА.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/z-harkivshhini-za-dva-dni-evakuyuvali-ponad-4-tisyachi-tsivilnih/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top