З окупованої частини Запорізької та Херсонської областей вдалося повернути ще 4 дитини

Найменшій дитині немає і року.

БФ Save Ukraine / Спасемо Україну на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що з окупованої частини Запорізької та Херсонської областей. Дітям від 0 до 16 років. Усі вони зараз у безпеці в одному з наших центрів, повідомляє на своїй сторінці у Facebook БФ Save Ukraine / Спасемо Україну .

Нагадаємо,що в умовах повномасштабного вторгнення рф масово депортує українських дітей з окупованих територій України. Їх вивозять до окупованого Криму, росії чи білорусі нібито на оздоровлення або на відпочинок у таборах.

13 травня 2023 року президент України Володимир Зеленський на брифінгу в Римі заявив, що достеменно відомо про понад 19,3 тис. дітей, яких депортували росіяни.

На головній — фотоілюстрація

Нагадаємо, російські окупаційні війська вчора, 1 лютого, здійснили авіаудар по території пам’ятки національного значення «Кам’янська Січ», яка входить до складу Національного заповідника «Хортиця». Культурний об’єкт розташований у Херсонській області та включає Могилу кошового отамана Костя Гордієнка та кладовище запорізьких козаків першої половини XVIII століття.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/z-okupovanoi-chastyny-zaporizkoi-ta-khersonskoi-oblastey-vdalosia-povernuty-shche-4-dytyny.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top