Аби отримати субсидію мають йти до банку, а якщо не в змозі — оформити нотаріальне доручення, а це час і гроші.
Система виплат субсидій готівкою виявилась недосконалою. Жителька Запоріжжя Наталя Двізова розповідає: оформила субсидію 83-річній матері, отримувати її старенька мала б разом з пенсією. Але, як виявилось, для того необхідно відкрити рахунок у банку. Та зробити цього бабуся не може через хворобу. А Наталя отримати ці гроші не може, бо не має нотаріального доручення.
Матір Наталі не встає з ліжка вже 7 років, тож про візит до банку мови йти не може. У пошуках альтернативи звернулись до «Ощадбанку».
В міському управлінні соцзахисту у ситуації, що виникла, винуватять технічні помилках, які не дозволили поєднати дані двох баз: отримувачів субсидій та Пенсійного фонду.
З 63 тисяч запоріжців, які мають отримувати субсидію готівкою, в банк за грошима мусять звернутися приблизно 4 тисяч громадян. Як бути з тими, хто не може цього зробити через хворобу, в Управлінні пообіцяли вирішити.
Такі проблеми з монетизацією, впевнені депутати міськради, треба було передбачити її ініціаторам в Києві перед тим, як впроваджувати реформу. Несвоєчасна виплата монетизованих субсидій вдарить як по отримувачах, так і по підприємствах, які надають послуги ЖКГ.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/z-pershimi-trudnoshhami-novovveden-v-monetizatsiyi-subsidij-zitknulis-lyudi-prikuti-do-lizhok/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook