З полону повернулися нацгвардійці двох запорізьких частин

На території Запорізької області пройшов черговий обмін полоненими

обмін

У рамках роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з російського полону вдалося повернути додому ще 36 українців — одного цивільного і 35 військових.

обмін

«Серед визволених — представники ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники, ВМС та цивільна особа. Усі звільнені — чоловіки, переважна більшість — рядові та сержанти.

Також вдалося повернути медиків, водіїв та музиканта оркестру морської піхоти 36-ї окремої бригади.

обмін

Звільнені з полону захисники представляють 28-му ОМБр, Донецький прикордонний загін, 1-й окремий батальйон морпіхів, 23-ю окрему бригаду ОГП «Хортиця», 36-у окрему бригаду морської піхоти, Керченський загін морської охорони, 12-у бригаду оперативного призначення, 9-й полк оперативного призначення, Навчальний центр прикордонної служби, 25-у окрему бригаду охорони громадського порядку НГУ.

обмін

Вдалося визволити 20 оборонців Маріуполя, які були на «Азовсталі», а також 15 нацгвардійців, взятих у полон на ЗАЕС у перші дні вторгнення. Кожен третій з визволених має поранення, найстаршому виповнилося 56 років, наймолодшому — 19», — повідомляється у телеграм-каналі центру.

обмін

— Загалом вдалося звільнити 22 нацгвардійців, 8 прикордонників, 4 бійців ВМС, одного хлопця із ЗСУ. У звільненого цивільного, на жаль, була ампутована нога.

обмін

Дякую за роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Ми повернемо всіх, — повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

обмін

Сообщение З полону повернулися нацгвардійці двох запорізьких частин появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/z-polonu-povernulisya-natsgvardiytsi-dvoh-zaporizkih-chastin

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top