Крім одного судна.
Протоколи Українсько-Російської Комісії, засідання якої проходило у Києві в жовтні минулого року, так і не були підписані. Цими документами закріплювалися об’єми вилову промислових видів риб в Азовському морі на 2019 рік двома країнами.
Судно Володимира Череповського попри заборону минулого тижня повернулося з промислу. Але потрапити улову на прилавки було складно. Прибувши в порт Бердянська, судно Володимира чекали представники рибоохорони.
На відміну від представників контролюючих органів України, у російської сторони не було претензій до рибалок з Бердянська.
Ще на початку року, Володимир Череповський звертався до Держрибагентсва України за роз’ясненнями про заборону для риболовлі у Азовському морі. Нагадаємо, протоколи Українсько-Російської комісії так і не були підписані. Володимир отримав наступну відповідь.
Порядок добування водних біоресурсів у Азовському морі встановлений Тимчасовими правилами промислового рибальства в басейні Азовського моря, затвердженими наказом Державного комітету рибного господарства України від 31 грудня 1999 року № 172…
…на цей час інші обмеження добування водних біоресурсів в Азовському морі на 2019 рік не встановленні.
Не зважаючи на це, рибоохорона звернулася до суду про притягнення Володимира Череповського до адміністративної відповідальності. Йому загрожує багатомільйонний штраф. Інші бердянські рибалки під страхом адміністративної чи кримінальної відповідальності продовжують стояти у причалів.
Та якщо українські рибалки не виходять в Азовське море, російські це роблять без перешкод.
Наразі Міністерство аграрної політики та продовольства України підготувало проект наказу «Про затвердження режиму рибальства в Азовському морі у дві тисячі дев’ятнадцятому році». Документ знаходиться на погодженні. Але коли він набуде чинності – нині невідомо.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/z-sichnya-ukrayinski-ribalki-ne-mayuchi-kvot-ne-vihodyat-v-azovske-more/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook