З січня запоріжці будуть більше платити за мобільний зв‘язок: на скільки підвищать тарифи

Зміна тарифів торкнеться користувачів компанії “Київстар”, Vodafone і Lifecell.
Українські мобільні оператори повідомили про те, що з 1 січня 2021 року ціни на деякі тарифні плани істотно збільшаться. Зокрема, зміна тарифів торкнеться користувачів компанії “Київстар”, Vodafone і Lifecell. Як інформує РБК-Україна, ціни зростуть майже вдвічі.

Як зміняться тарифи Київстар

Тариф «Безлім» зросте з 95 гривень в місяць до 175 гривень. У пакет увійдуть: необмежений доступ до інтернету (мобільний і дротовий), обсяг вихідних дзвінків і смс по Україні – до 200 хвилин і 200 смс.

Тарифи для контрактних абонентів, які користуються послугами три роки та більше також зміняться. Оператор вже почав розсилку повідомлень про те, що потрібно змінити тарифний план до 31 грудня. Інакше – оператор автоматично переведе їх на інший тарифний план.

Тарифний план Smart не змінює умови.

Для людей старшого віку компанія запустила спеціальний тариф «Дзвінки для батьків» без інтернету за 60 гривень у місяць.

Як зміняться тарифи Vodafone

З 28 грудня найпростіший тариф Vodafone 4G Smart XS подорожчає з 35 гривень до 45 гривень. В пакет входить 1 ГБ інтернету, 100 хвилин по Україні.

Також піднімуться тарифи й в інших пакетах. Vodafone Smart S – до 85 гривень (5 ГБ і 200 хвилин), Vodafone 4G Smart M – до 130 гривень (9 ГБ та 300 хвилин).

Як зміняться тарифи Lifecell

Зміни тарифних планів Lifecell відбудуться 13 січня 2021 року.

Для тарифів: «Лайфхак», «Інтернет Жара», «Залізна двадцятка», а також «4 Безліміти 2019», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «Комфорт» буде змінена вартість пакетів послуг на 4 тижні/30 днів, а для деяких тарифів також і пакет послуг на один день, розповіли у пресслужбі компанії.

З 14 грудня до 28 лютого наступного року абонентам цих тарифних планів буде надане право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з відкритих для підключення.

Водночас абонентам пропонують скористатися новими тарифними планами «з покращеними умовами та спеціальними зниженими цінами для зареєстрованих/персоніфікованих абонентів».

Читайте також: У Запоріжжі масово відключать електропостачання – АДРЕСИ

Сообщение З січня запоріжці будуть більше платити за мобільний зв‘язок: на скільки підвищать тарифи появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/z-sichnja-zaporizhci-budut-bilshe-platiti-za-mobilnij-zv-jazok-na-skilki-pidvishhat-tarifi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top