З такими людьми в списку хоч в розвідку:  запорізький нардеп прокоментував намір екс-регіонала заборонити виїзд з країни українським ТОП-політикам

Народний депутат України фракції партії БПП Ігор Артюшенко потрапив в перелік осіб, яким мають намір заборонити виїзд з України. Відповідний позов розгляне Окружний адміністративний суд м. Києва. 

“З такими людьми в списку хоч в розвідку, а хоч і вивчати історико-культурну спадщину рідної країни – це як вирішить суд.

Трохи раніше попав у ТОП-10 депутатів-реформаторів країни. Це поважно і справді мені приємно.

Тепер також в перших рядах серед людей, кому Портнов і Ко намагаються заборонити виїжджати з країни. Мабуть це теж поважно і приємно.

Бо батьки вчили, що завжди треба бути першим!

Якщо ж цей дивакуватий суд ухвалить таке рішення, то я нарешті матиму більше часу для відвідин Хортиці та Кам’яної Могили.
І це буде приємно теж”, – написав нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

В перелік українців, яким можуть заборонити покидати країну – екс-Президент України Петро Порошенко, Премєр-Міністр України Володимир Гройсман, голова Верховної Ради України Андрій Парубій, заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та інші державні діячі (повний перелік – за посиланням).

Список містить 56 народних депутатів України фракції партії БПП.

Суд вже прийняв рішення розглядати справу у порядку спрощеного позовного провадження, що означає нерозголошення учасників справи. Зокрема, суд не оприлюднює даних про позивача, проте 17 квітня на сайті espreso.tv з’явилась новина з посиланням на прес-службу Окружного адміністративного суду м. Києва, в якій повідомляється, що до суду надійшов позов від екс-нардепа Давида Жванії до Нацполіції, СБУ та Державної прикордонної служби щодо заборони виїжджати за кордон президенту Петру Порошенку, голові Верховної Ради Андрію Парубію та іншим високопосадовцям, зокрема, суддям Верховного та Апеляційного судів, протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів та протягом одного року після їх звільнення.

Давид Жванія – український підприємець та співвласник групи «Брінкфорд», екс-народний депутат України.  З 12 грудня 2012 до 3 грудня 2013 був членом фракції Партії регіонів.

Нагадаємо, що саме Окружний адміністративний суд м. Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

Источник: https://forpost.media/novosti/z-takimi-ljudmi-v-spisku-hoch-v-rozvidku-zaporizkij-nardep-prokomentuvav-namir-eks-regionala-zaboroniti-viizd-z-kraini-ukrainskim-top-politikam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top