З тимчасово окупованої території Запорізької області повернули 17-річного хлопця

З захопленої території Запорізької області вдалось повернути на підконтрольну Україні території 17-річного хлопця-сироту. 

Про це пише пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Хлопця звати Денис і він дуже хотів встигнути виїхати до повноліття виїхати з ТОТ.

Його поверненню на підконтрольну Уряду України територію сприяли Мінреінтеграції спільно з громадською спілкою «Українська мережа за права дитини».

«Хлопець – сирота. Від початку повномасштабного вторгнення він проживав на ТОТ Запорізької області під наглядом сусідки й весь цей час шукав можливості виїхати з окупації», — йдеться в дописі Мінреінтеграції.

Рідна тітка Дениса звернулася на гарячу лінію Мінреінтеграції із проханням допомогти вивезти племінника з окупованого міста.

Тепер Денис перебуватиме під її опікою.

Українська мережа за права дитини надасть хлопцеві соціально-психологічну допомогу та забезпечить речами першої потреби.

Вже незабаром Денис відправиться до реабілітаційного табору у Трускавці, де спеціалісти допоможуть йому відновитися психологічно та  провести час у колі однолітків.

Якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на ТОТ або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13.

Також можна звернутися на гарячі лінії: Мінреінтеграції – 15-48 або Національного інформаційного бюро – 16-48.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3777069/z-timcasovo-okupovanoi-teritorii-zaporizkoi-oblasti-povernuli-17-ricnogo-hlopca

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top