З ТОТ Запорізької області вдалося повернути до батьків 5-річну дитину, — Мінреінтеграції

На підконтрольну Уряду України територію повернули 5-річного Максима. Хлопчик перебував у бабусі з дідусем у Запорізькій області.

Коли почалося повномасштабне російське вторгнення, село, де вони мешкали, потрапило в окупацію. Забрати дитину батьки не встигли. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Два роки Максим прожив без найрідніших людей. З міркувань безпеки мама з татом не наважувалися їхати за ним на тимчасово окуповану територію. Бабуся також боялася вивозити онука, адже майже в кожному селі стояли численні російські блокпости.

Зрештою мама Максима звернулася на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48. Представниця міністерства Наталія Ємець спільно зі співкоординаторкою проєкту «Шлях додому» Анастасією Халіуловою розробили план дій і маршрут повернення.

Нарешті хлопчик повернувся до батьків і перебуває в безпеці. У травні він відзначатиме свій шостий День народження.

Станом на 16 квітня 2024 року в межах проєкту «Шлях додому» на територію вільної України повернуто 86 дітей. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/z-tot-zaporizkoyi-oblasti-vdalosya-povernuti-do-batkiv-5-richnu-ditinu-minreintegratsiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top