З ТОТ Запорізької області вдалося повернути неповнолітнього хлопця, яким опікувалася сусідка

17-річний Денис понад два роки знаходився на тимчасово окупованій частині Запорізької області. Його заповітною мрією було виїхати до повноліття на територію, що перебуває під контролем України.

Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Хлопець жив без батьків, весь цей час за ним приглядала небайдужа сусідка. Він дуже хотів виїхати з окупації. Тітка Дениса звернулася на гарячу лінію Мінреінтеграції, щоб вони допомогли її племіннику дістатися на територію, що перебуває під контролем України.

Міністерство спільно з ГО «Українська мережа за права дитини» допомогли у цьому питанні. Наразі юнак перебуває під опікою родички.

Українська мережа за права дитини надасть хлопцеві соціально-психологічну допомогу та забезпечить речами першої потреби.

Вже незабаром Денис відправиться до реабілітаційного табору у Трускавці. Там спеціалісти допоможуть йому не лише відновитися психологічно, а й корисно та цікаво провести час у колі однолітків.

Нагадаємо, на ТОТ Запорізької області росіяни планують запустити радіо для української молоді.

На головній — фотоілюстрація

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/z-tot-zaporizkoi-oblasti-vdalosia-povernuty-nepovnolitnoho-khloptsia-iakym-opikuvalasia-susidka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top