З Запоріжжя депортували родину мігрантів з Росії

Як повідомляють в обласному управлінні міграційної служби, про те, що у Василівці проживає родина росіян стало відомо ще у минулому році. Ніяких дозволів на перебування на території нашої країни у матері та її двох дорослих чоловіків не було. Більш за те, у чоловіків 1984 та 1988 року народження не було навіть паспортів, лише свідоцтва про народження.

Саме відсутність документів у чоловіків і тормозила процес депортації. Зараз усі бюрократичні процеси владнали, і родину вдалося «повернути» на історичну батьківщину. Працівники міграційної служби особисто супроводили мати з дітьми до пропускного пункту у Харківській області, звідки вони поїхали на свою територію.

Відомо, що у Запорізькій області мігранти жили у занедбаному будинку і працювали. Бралися за різні сезонні роботи на полях. Повернутися до України депортовані мігранти не зможуть протягом 3 – 5 років.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що у Запоріжжі «знайшли» ще одного громадянина РФ. У нашім краю чоловік виготовляв та розповсюджував порно.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут:»https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram:»https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram:»https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook:»https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/z-zaporizhzhya-deportuvali-rodinu-migrantiv-z-rosiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top