За добу дві жительки Запоріжжя стали жертвами однакової шахрайської схеми

У двох випадках шахрайства, пов’язаного з придбанням та продажем товарів на ОЛХ, жителі Запоріжжя через свою необачність втратили понад 22 тисячі гривень за добу.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на ГУНП в Запорізькій області.

Так, до чергового Запорізького райуправління поліції (Дніпровський) звернулася 30-річна місцева жителька. За словами заявниці, ще восени минулого року на платформі «OLX» вона розмістила оголошення про продаж дитячого велосипеда.

Вранці 15 січня в одному з месенджерів до неї звернувся невідомий, який виявив бажання придбати товар. Для цього «покупець» запропонував скористатися послугою «OLX-доставка», а згодом надіслав фішингове посилання. Погодившись на таку угоду, потерпіла перейшла за ним, ввела свої особисті дані, а також реквізити банківської картки. Згодом вона виявила, що з її рахунка зникли понад 1500 тисячі гривень.

Того ж дня схожа ситуація сталася в іншому районі міста, втім завдані збитки – більші в декілька разів. Так, до відділу №4 (Комунарський) ЗРУП надійшло звернення від 52-річної запоріжанки. Схвильована жінка розповіла, на сайті «ОLX» вона виставила на продаж зимовий одяг. Через деякий час в один з месенджерів їй надійшло повідомлення від невідомої особи. Та заявила, що готова купити речі через «OLX-доставку», а після – відправила посилання. За ним місцева жителька і перейшла, щоб ввести персональні та банківські відомості. А зробивши це, через деякий зрозуміла, що її ошукали: з картки було списано майже 21 тисячу гривень.

Поліція Запорізької області вкотре закликає громадян бути уважними та не переходити за сумнівними посиланнями. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Двоє мешканців Запорізької області намагалися у маскхалатах перетнути кордон Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/za-dobu-dvi-zhitelki-zaporizhzhya-stali-zhertvami-odnakovoyi-shahrajskoyi-shemi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top