За пів року рятувальники в Запорізькій області відреагували більш як на 4300 подій

ГУ ДСНС в Запорізькій області взяло участь у брифінгу по підсумках роботи за останнє півріччя. Так, за інформацією рятувальників, з початку 2022 року на території області підрозділи Головного управління ДСНС у Запорізькій області здійснили реагування на 4371 подію різного характеру та ліквідували 2069 пожеж.

Про це розповіла речниця ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юлія Баришева.

Рятувальники не припиняють свою роботу на териоріях з активними бойовими діями. З початку повномасштабної війни під обстрілами ворожої техніки співробітники ДСНС ліквідували 357 пожеж, виконали понад 20 виїздів на виконання невідкладних аварійно-рятувальних робіт, залучалися для надання допомоги населенню у підвозі понад 1480 тонн технічної і 21 тонну питної води, приготуванні їжі на польовій кухні, транспортуванні автомобілів, які застрягли, або зламалися.

Нелегку працю мають і піротехніки. Ці мужні люди з початку військової агресії росії вилучили та знищили – 1731 одиниць вибухонебезпечних предметів, 1712 – набоїв, 19 кг вибухонебезпечної речовини.

«Ми продовжуємо попри війну й усі обставини виконувати завдання за призначенням, допомагати людям та рятувати людське життя» — підсумувала речниця ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юлія Баришева.

Читайте також: «Бити по наших сортирах, то скотство по відношенню до власних платників податків»: Роман П’ятигорець про те як росіяни б’ють по українських туалетах

Источник: https://forpost.media/vijna/za-piv-roku-riatuvalnyky-v-zaporizkiy-oblasti-vidreahuvaly-bilsh-iak-na-4300-podiy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top