За пляжі Азова битви не буде: майор запасу ЗСУ пояснив, коли очікувати «жест доброї волі» від росіян

Російські окупаційні війська проявляють ознаки підготовки до «евакуації» з Токмака, де вони активно розкрадають і вивозять різноманітний матеріальний ресурс.

Насправді, Сили оборони України наблизилися до цього населеного пункту на відстань менш ніж 20 кілометрів. Проте, для ворога найважливішим є не лише утримання під контролем конкретних міст і сіл України, але й збереження логістичного маршруту, залізниці, що проходить через Токмак і веде до Джанкою. Ця залізниця служить основним життєво важливим шляхом постачання ресурсів для кримського і південного угруповання армії окупанта.

Запорізький напрямок: оперативна інформація від Генштабу станом на ранок

Зберігаючи цю залізничну гілку, ворог може підтримувати свій «суходольний коридор» до Криму, який є основним шляхом постачання необхідних ресурсів для їхнього південного угруповання. Прорізання цієї залізничної артерії стає лише питанням часу. Після взяття Токмака можна очікувати «жесту доброї волі» в Мелітополі, де ворог вийде з міста. Він також не буде готовий боротися за пляжі Азовського моря. Таку думку висловив ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман:

росіяни побудували таку саму лінію оборони біля Мелітополя, тому що сподіваються, що не втратять залізницю. Але коли вони втратять залізницю, то далі будувати фортифікації не буде жодного сенсу. Ніхто не зможе нас втримати від виходу до узбережжя Азовського моря.

Узбережжя для нас також не є принциповим. Що там робити? По пляжу в оксамитовий сезон походити? Немає сенсу туди виходити. Є сенс перерізати ці логістичні шляхи, про які я говорив. А до моря ми вийдемо обов’язково, тому що там не будують жодних укріплень, тримати пляж вони не збираються.

Тож, ворог битиметься до останнього й триматиме залізницю, яка живить усе південне угруповання, та дороги, які залишилися і по яких ще щось можна перевозити. Це буде битва не за пляжі на Азовському морі. Думаю, після взяття Токмака в Мелітополі вони можуть зробити «жест доброї волі», бо тримати його вже не буде сенсу, адже залізниця наша, постачання немає. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/za-plyazhi-azova-bitvi-ne-bude-major-zapasu-zsu-poyasniv-koli-ochikuvati-zhest-dobroyi-voli-vid-rosiyan/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top