За пожертви запоріжців для геріатричного пансіонату придбано медичне обладнання

Напередодні Різдва до Запорізького геріатричного пансіонату завітали посадовці облдержадміністрації та депутати Запорізької міськради. Як водиться перед святами, не з порожніми руками. Гості передали пацієнтам пансіонату кисневий концентратор та крісла для купання людей з інвалідністю.

Ці дуже необхідні для людей похилого віку речі були придбані не за рахунок державного, обласного чи міського бюджетів. Обладнання придбали на пожерти під час Молитовного сніданку, який відбувся в Запоріжжі у грудні минулого року. Тоді зібрали 45 тисяч гривень.

Нагадаємо, під час першого Молитовного сніданку в Запоріжжі, який відбувся 2018 року, учасники зібрали кошти на закупівлю апарату для дезінфекції легенів дітей, хворих на туберкульоз. Під час другого, 2019 року, зібрали кошти для закупівлі комп’ютерів дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Варто додати, що шляхетні люди віддають свої гроші для потреб людей, яким потрібна допомога. В той же час, бюджетні гроші (а це гроші з податків працюючих запоріжців) подекуди тринькаються так, що становиться соромно тим людям, хто до того не причетний…

Як вже повідомляв «Форпост», Департамент культури і туризму Запорізької міськради оголосив про проведення тендеру на закупівлю сувенірної продукції на 500 тисяч гривень: 100 пледів, 190 тревел-подушок, 1200 еко-сумок, 130 органайзерів для документів, 900 блокнотів різного розміру, 240 термокружок, 570 керамічних чашок, 2040 бірок для валіз та 970 упаковок чаю по 20 грамів кожна.

Ще раз! На це посадовці з Запорізької міськради хочуть витрати 500 тисяч народних гривень!

Читайте також:  В.о. мера Запоріжжя проштовхує підвищення вартості проїзду у транспорті

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/za-pozhertvy-zaporizhtsiv-dlia-heriatrychnoho-pansionatu-prydbano-medychne-obladnannia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top