За сприяння Ігоря Артюшенка вийшов посібник, по якому студенти вишів вивчатимуть українську культуру

Українські студенти вивчатимуть історію української культури з нового посібника. Днями вийшов в друк навчально-методичний посібник для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра всіх спеціальностей «Історія української культури: традиції та модерн». Видання з серії «Повернута спадщина».

Автор посібника – кандидат історичних наук, старший викладач кафедри новітньої історії ЗНУ Юрій Щур зазначає, що унікальність книги полягає в тому, що вона охоплює не тільки минулі роки, а й вивчає сучасну українську культуру.

«Це видання розглядає не тільки історію давнини, але й знайомить студентів з сучасними здобутками української культури. Великий акцент робиться на сучасних видах мистецтва. Ми чудово розуміємо, що нині молодь цікавиться сучасними речами – книгами, музикою, кінематографом. Тому ми маємо акцентувати увагу молоді на здобутках української культури і підтримці сучасних митців.

Посібник містить конспект лекцій та теми для самостійного опрацювання студентів, питання та завдання для підсумкового і поточного контролю. Він точно допоможе студентам набрати необхідну кількість балів на іспитах», – коментує Юрій Щур.

Видання посібника стало можливим завдяки підтримці народного депутата восьмого скликання, голови Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігоря Артюшенка. Він запевнив, що і надалі підтримуватиме подібні ініціативи.

«Сучасне покоління молодих українців не схоже на жодне з попередніх. Вони зростали в вільній, Незалежній Україні, їхня юність пронизана духом свободи. Вони мають доступ до української історичної спадщини, яка дає  можливість брати приклад зі справжніх українських героїв, а не з різних псевдогероїв окупантів нашої землі.

Тому сьогодні вкрай важливо пробудити інтерес української молоді до своєї культури, показати, наскільки багатою і різноманітною вона є.  І я особисто, і партія «Європейська Солідарність» і надалі підтримуватимемо всі ініціативи,  які стосуються просування нашої історії і культури,  а з ним – розвитку нашої молоді, яка вже незабаром стане обличчям нової української нації», – зазначає Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/za-spryiannia-ihoria-artiushenka-vyyshov-posibnyk-po-iakomu-studenty-vyshiv-vyvchatymut-ukrainsku-kulturu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top