За тиждень через блокпост у Василівці до Запоріжжя евакуювалися всього 906 людей

Кожного дня жителі захоплених територій Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей намагаються виїхати з окупації на підконтрольну Україні територію.

За тиждень з окупованих частин чотирьох областей до Запоріжжя рашисти випустили всього 906 людей. Ще тисячі чекають своєї черги. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він додав, що для виїзду в сторону Запоріжжя окупаційна «влада» змушує жителів оформлювати перепустки в комендатурах окупованих населених пунктів.

«Але через велику кількість бажаючих евакуюватись термін очікування перепустки у містах займає до місяця. Так, у Мелітополі список заповнено аж до середини грудня», — зазначив Федоров.

Міський голова нагадав, що діють ще два альтернативні шляхи евакуації з окупації — в сторону Грузії та європейських країн через трасу Бердянськ-Маріуполь-Новоазовськ або через тимчасового окупований Крим.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.

Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/za-tyzhden-cherez-blokpost-u-vasylivtsi-do-zaporizhzhia-evakuiuvalysia-vsoho-906-liudey.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top