За участь в зйомках новорічного звернення Зеленського дітям заплатили по 500 гривень, – ЗМІ

Зйомки ролику тривали з 18:00 до 3 години ночі – всупереч чинному законодавству.

Дітей, яких задіяли в масовці під час зйомки новорічного привітання президента Володимира Зеленського, знайшли за допомогою кастингові агентства “Лот”. При цьому, за участь в ролику кожен з малюків отримав по 500 гривень. Про це пише “5 канал”.

Оголошення про набір хлопчиків та дівчаток для зйомок було подано 25 грудня. В ньому було зазначено, що для “новорічної реклами” потрібні “дівчатка і хлопчики 5-8 років”.

Зйомки проходили 27-28 грудня в одну або дві зміни, згідно з оголошенням. Батькам, які зацікавилися пропозицією, говорили, що зніматися буде привітання для Володимира Зеленського, а дітям треба буде відіграти емоції.

Крім того, повідомляється, що зйомки тривали з 18:00 до 3:00 наступного дня, незважаючи на те, що чинним законодавством заборонено залучати неповнолітніх до нічних робіт, якщо вечірня зміна хоча б частково припадає на час після 22.00. Тобто, дитячу працю, протягом 5 годин, незаконно експлуатували в інтересах Володимира Зеленского.

Читайте також: Ленін та діти: президента України Зеленського спіймали на використанні радянських PR-технологій

Сообщение За участь в зйомках новорічного звернення Зеленського дітям заплатили по 500 гривень, – ЗМІ появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/za-uchast-v-zjomkah-novorichnogo-zvernennja-zelenskogo-ditjam-zaplatili-po-500-griven-zmi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top