Загарбники намагаються доукомплектувати поліцаїв на ТОТ Запоріжжя місцевими

Окупанти вживають заходів щодо доукомплектування підрозділів правоохоронних структур з поміж місцевого населення тимчасово окупованих територій півдня Запорізької області.

Впродовж поточного місяця російсько-окупаційна влада на ТОТ Запорізької області проводила агітацію щодо вступу в ряди підрозділів «федеральної служби військ» так звана «росгвардія».

В основному ворог поширював свою агітацію через місцеві засоби масової інформації та соціальні мережі.

Завдання, які будуть покладені на дані підрозділи, це патрулювання міст в пошуках нелояльних українців й укріплення та будівництво військових укріплень для росіян. Також будуть покладені обов’язки щодо проведення «просвітницької» діяльності у навчальних закладах, тобто пропаганда.

Центр національного спротиву нагадує колаборантам, що російська сторона не гарантує безпеку своїм посіпакам і членам їх родин та залишає їх при відступі. Повідомити про зрадника можна за посиланням.

Нагадаємо, ворог намагається купити мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області за свідчення проти ЗСУ та України.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaharbnyky-namahaiutsia-doukomplektuvaty-politsaiv-na-tot-zaporizhzhia-mistsevymy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top