Загарбники проведуть на ТОТ Запорізької області ще один пропагандистський захід серед молоді

Росіяни на тимчасово окупованих територіях мають особливий інтерес до молоді, з метою знищити її ідентичність ат перетворити на покірну масу.

Відтак ворог розробив мережу псевдомолодіжних рухів, які контрольовані кремлем і є елементом технології пропаганди метою якої є позбавлення людини унікальності, а отже й волі, та загнати в стадо.

В ці рухи заманюють місцеву молодь, обіцяючи полегшення навчального процесу, матеріальні блага та уникнення проблем у разі відмови. Відповідальними за мережу є гауляйтери, та “волонтери” з рф.

Цього літа на ТОТ Запорізької області у Бердянську росіяни мають провести молодіжний форум “південь молодий” – організації, яка копіює радянську систему комсомолу й виховує майбутню номенклатуру партії.

На форум кожен регіон має відрядити “волонтерів” згідно з планом затвердженим у кремлі. Для учасників будуть виступи псевдоінтелектуалів з орбіти кремля, та інших “лідерів думок”.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaharbnyky-provedut-na-tot-zaporizkoi-oblasti-shche-odyn-propahandystskyy-zakhid-sered-molodi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top