Загарбники створили “федеральні комісаріати” на тимчасово окупованих зонах Запорізького регіону

На тимчасово окупованих зонах Запорізької області продовжується фіксація заходів мобілізаційної підготовки до лав нацистської армії росії.

Зокрема, росіяни формують наразі систему військового обліку призовників, військовозобов’язаних з поміж жителів ТОТ Запорізького регіону. Тобто, окупанти створили так звані «федеральні комісаріати» на ТОТ Херсонської та Запорізької областей.

Водночас у своїх пропагандистських телеграм-каналах російські окупаційні адміністрації регулярно розміщують оголошення із вимогами до місцевого населення призовного віку та військовозобов’язаних надати особисті дані та копії документів, що посвідчують особу з подальшою постановкою на «тимчасовий облік» у новостворених «військових комісаріатах».

Також, місцевим жителям регулярно надходять повістки із вимогами з’явитися до місцевого органу РОА для постановки на «військовий облік».

Центр національного спротиву (ЦНС) фіксує кожен злочин на ТОТ й ніхто з причетних до «мобілізації» не уникне покарання. Також, якщо ви маєте інформацію щодо мобілізаційних чи іншого роду незаконних заходів окупаційних адміністрацій повідомляйте про них у чат-бот ЦНС.

Нагадаємо, воїни ЗСУ знищили групу окупантів в укріплених траншеях поблизу Токмака.

Як раніше повідомляв «Форпост», у Бердянську колаборанти оголосили збір на потреби російських вояків. Посіпаки просять для загарбників їжу, засоби гігієни, одяг, ліки. І просять все це у людей, яких вже другий рік фактично тримають у полоні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaharbnyky-stvoryly-federalni-komisariaty-na-tymchasovo-okupovanykh-zonakh-zaporizkoho-rehionu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top