Загарбники створили на Запоріжжі оператора з управління захоплених підприємств

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни створили «Корпорація розвитку Запорізької області», якому передадуть захоплені підприємства області.

За інформацією ЦНС, окупанти знищили регіон й тепер називають “розвитком” розподіл награбованого. Так, “державному оператору” передали в управління ПрАТ «Бердянські жниварки» та ПАТ «Азовські мастила та олії».

Фактично всю продукцію, яку вироблятимуть на залишках виробничих потужностей, будуть за безцінь здавати “державі” й потім перепродавати через фірми-прокладки за ринковими цінами у рф. Різницю забиратимуть гауляйтери. Аналогічна схема в регіоні працює з зерном. Ця різниця і є платою кремля “феодалам” за держзраду.

Проте Рух Опору збільшить цю ціну для зрадників. Для того аби колаборанти приєднались до своїх менш везучих колег в пеклі повідомляйте нам у Спротив.Бот інформацію про їх пересування.

****

Нагадаємо, у рамках дерусифікації та деколонізації продовжують перейменовувати вулиці, провулки, проспекти й бульвари Запоріжжя. На засіданні робочої групи було підтримано нові назви, тепер за перейменування мають проголосувати депутати міськради на сесії.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaharbnyky-stvoryly-na-zaporizhzhi-operatora-z-upravlinnia-zakhoplenykh-pidpryiemstv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top